Çalışma Saati : Cumartesi 09:00 - 13:00

Bilgisayar Ortamında Kalıp Hazırlama ve Serileme

Bilgisayar Ortamında Kalıp Hazırlama ve Serileme
Modern teknoloji sayesinde hazır giyim endüstrisinde bilgisayarla kalıp elde etmek artık mümkün hale gelmiştir. Değişik bilgisayar programları ile kısa sürede Model TasarımıKalıp elde etme ve Serileştirme gibi işlemler yapılabilmektedir. Bilgisayar ortamında pratik bir şekilde kalıp hazırlama sistemimiz sayesinde dilediğiniz siparişlere kısa sürede ulaşmanızı hedefliyoruz. Gelişen Teknoloji sayesinde artık, Yurt dışına kalıp çizilir ve teslim edilir hale gelmiştir. Kalıplarımızı bilgisayar ortamında hazırlıyor olmamızın birçok avantajı da mevcuttur. Verimliliği arttıran ve kaliteyi yüksek tutan bu süreç sayesinde tüm siparişlerinizi kısa zaman içinde teslim edebiliyoruz. Düşük maliyet ve hızlı üretim avantajı sayesinde sizlere kusursuz bir hizmet sunabiliyoruz.

Yurt dışına kalıp çizilir ve kısa sürede teslim edilebilir bir halde tüm siparişlerinizi hazırlıyoruz. Siz de bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve bilgisayar ortamında kalıp çıkarıp serileme imkânından faydalanabilirsiniz. Bu sistemin bilgisayar destekli kalıp yapmanın bir diğer faydası ise tasarımda oluşabilecek problemlerin çözümlerini pratik olarak halledebilmektir. Bu hem düşük maliyet hem de hızlı teslimat imkânı sunmaktadır. Siz de bu sistemi tercih eden ayrıcalıklı müşterilerimizden bir tanesi olarak farkı yaşayabilir ve avantajlı fiyat aralıklarında satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kalıbı hazırlama ve serileme işleminin en yüksek teknoloji ile buluştuğu sürecimiz kampanyalı fiyatları ile sunulmaktadır. Bu sayede tüm siparişlerinizi hızlı, zamandan tasarruf ederek ve pratik bir şekilde elde edebilirsiniz.   

Bursa'da Bilgisayar ortamında Kalıp hazırlayıp Serileme yapan Firmalar arasındayız. Hazırlanan Kalıp Yurtiçi veya Yurtdışına Kargo ya da Mail yoluyla iletilir.

Bilgisayar Ortamında Kalıp Hazırlama ve Serileme